NAUCZANE JĘZYKI 

SPRAWDŹ CENY KURSÓW

Osobom prywatnym Szkoła Językowa BAKAŁARZ oferuje:

Kursy indywidualne „one to one”

Nauka w tej formie daje nieosiągalną w przypadku kursów grupowych możliwość pełnego dostosowania się do oczekiwań słuchacza, zarówno pod względem programu, metod nauczania, wprowadzanego słownictwa jak i terminów zajęć, harmonogramu i długości trwania kursu. Dzięki temu słuchacz otrzymuje produkt całkowicie dopasowany do jego potrzeb. Zajęcia poświęcane są na opanowywanie tych umiejętności, które są dla niego najbardziej istotne. Efektywność nauki jest bez porównania wyższa, bo słuchacz ma do dyspozycji 100% czasu lekcji, który w normalnych warunkach dzielony jest pomiędzy wszystkich słuchaczy, biorących udział w zajęciach.

Wybierasz lekcje indywidualne, bo:

  • uczysz się języka dużo szybciej niż w grupie
  • oszczędzasz czas
  • szybciej zdobędziesz lepiej płatną pracę, bo szybciej podwyższysz swoje kompetencje
  • zaoszczędzony, dodatkowy czas poświęcisz swojemu hobby, rodzinie, przyjaciołom

Kursy w grupie 2-4 osobowej

W sytuacji, gdy do BAKAŁARZA zgłasza się np. małżeństwo, rodzeństwo lub znajomi, którzy chcą uczyć się razem, proponujemy wspólną naukę w małej grupie. Utworzenie takiej grupy jest możliwe, o ile poziom zaawansowania oraz potrzeby językowe, jak i oczekiwania dotyczące harmonogramu zajęć wszystkich zainteresowanych są zbliżone. Lektor realizuje wówczas jednolity program dla całej grupy, ale bierze pod uwagę indywidualne cechy i potrzeby każdego ze słuchaczy. Ze względu na to, że grupa maksymalnie liczy tylko cztery osoby,  zajęcia te mają charakter zbliżony do kursu indywidualnego.

Jak zapisać się na kurs?

Kurs indywidualny lub w 2-4 osobowej grupie może rozpocząć się w dowolnym momencie, zarówno w czasie roku szkolnego, jak i w wakacje. Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok. Informacji telefonicznych udzielamy od godz.10.00 do 18.00, od pon. do pt. Niezbędnym elementem poprzedzającym rozpoczęcie każdego kursu, jest postępowanie kwalifikacyjne. Jego celem jest określenie bieżącego poziomu umiejętności słuchacza oraz jego potrzeb językowych. Na tej podstawie przygotowywany jest program kursu oraz są dobierane materiały szkoleniowe takie, jak podręcznik wiodący i materiały uzupełniające.

Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o ofertę Bakałarza